Nasi Partnerzy


Sigma

Sigma Foto Polska jest partnerem Biebrza 2024 - Fotowyprawa . Uczestnicy będą mogli skorzystać z obecnej na miejscu wypożyczalni w której znajdziecie cały przekrój oferty #Sigma. Mamy potwierdzoną informację, że pojawią się obiektywy #Sigma 60-600, 150-600, 100-400 i 70-200, oraz stałoognskowe zawodowe lufki 500mm F4 ! Dla śledzących nowinki technologiczne łakomym kąskiem będą dwie najnowsze konstrukcje bezlustwekowe Sigma 15mm F1.4 Fisheye oraz ultra małą #Sigma 500mm F5,6 DG DN, obydwie przeznaczone do współpracy z aparatami wyposażonymi w mocowaniem L-Mount oraz Sony. Nie samą przyrodą człowiek żyje, dlatego nie zabraknie również całej gamy obiektywów portretowych, macro i szerokokątnych do wszystkich mocowań aparatów. Przygotujcie karty pamięci bo będzie co testować !

 

SKLEP

 

INSTAGRAM 

 

FACEBOOK


FOTOFORMA

 Sklep Fotoforma będzie bezpośrednio odpowiedzialny za wypożyczanie i dystrybucję sprzętu naszych partnerów #Lumix #leica #Sigma #Fomei #Patona #Eizo #HugaNature #Zeever 

Dla uczestników wyprawy przygotowana będzie specjalna oferta cenowa na zakup wymarzonego sprzętu fotograficznego. 😉

 

SKLEP

 

FACEBOOK


PATONA

Firma Patona Polska jest z nami od lat. 

Dzięki ich stacjom ładującym na naszych foto wyprawach nie musimy się martwić o prąd. Są w stanie zasilić nawet kilku godzinne plenerowe  sesje fotograficzne z wykorzystaniem lamp stacjonarnych. A jadąc na dłuższą wyprawę gdzie może być ograniczony dostęp  do prądu są niemalże niezastąpione.

#Patona jest jednym z największych producentów akumulatorów fotograficznych i stacji ładujących na rynku europejskim. A wysokie normy jakości sprawiają że jest to marka najczęściej wybierana przez fotografów. 

 

FACEBOOK


LEICA

Marka Leica  to legenda światowej fotografii. Aparaty i optyka Leica to sprzęt najwyższej światowej klasy. Najwyższe normy jakości Leica sprawiają że jest to sprzęt dopracowany pod każdym względem. A czerwona kropka z napisem Leica jest chyba powodem do westchnień każdego fotografa ceniącego SPRZĘT NAJWYŻSZEJ KLASY.

 

Na naszej fotowyprawie będziecie mogli się dowiedzieć wszystkiego o  tej marce. Zapoznać z nowościami jak również je przetestować 

 

STRONA

 

FACEBOOK


LUMIX

Panasonic Polska to producent doskonałych aparatów marki Lumix. Na fotowyprawie będziecie mogli za darmo przetestować sprzęt tej marki i skorzystać z porad jej ambasadorów. Planowane są też warsztaty w plenerze i stacjonarne. 

 

SKLEP

 

FACEBOOK


FOMEI i zeever

Marka FOMEI Polska jest producentem bardzo wysokiej klasy oświetlenia dla fotografów i filmowców. Dystrybutorem FOMEI w Polsce jest firma Zeever. Na fotowyprawie zostaną między innymi zaprezentowane  mobilne zestawy oświetleniowe, a w części warsztatowej będzie można przetestować  nowości FOMEI i inne produkty firmy.

 

SKLEP

 

FACEBOOK FOMEI 

 

FACEBOOK ZEEVER 

 


Biebrzyk.Pl

 

STRONA

 

FACEBOOK

 


HOTEL BARTLOWIZNA

Czym byłyby nasze fotowyprawy bez odpowiedniego zaplecza hotelowo - restauracyjnego? Hotel Bartlowizna Dolina Biebrzy gości nas od lat. Lokalizacja i klimat tego miejsca sprawia ze jest to miejsce wręcz wymarzone  dla fotograficznego pasjonata... Nie możemy zapomnieć o fenomenalnej restauracji gdzie w bogatej karcie dań znajdziecie państwo mnóstwo przysmaków z kuchni regionalnej... Zapraszamy abyście sami się o tym przekonali :) 

 

STRONA

 

FACEBOOK

 


WATAHA WSCHÓD

Od kilku już lat naszą coroczną wyprawę wspiera  Wataha Wschod wspaniali ludzie i doskonali przewodnicy  po Biebrzańskim Parku. Znają tu każdy zakątek. Wyprawa z nimi to niemal 99.9 % udanych kadrów przyrodniczych 😉 

 

STRONA

 

FACEBOOK


HUGA NATURE

HUGA Nature Hubert Gajda zaprezentuje  akcesoria do maskowania naszego sprzętu fotograficznego. Będzie możliwość wypróbowania produktów Huge Nature w warunkach naturalnych....

HUGA NATURE- polska firma oferująca produkty "dopasowane na miarę" dla fotografów przyrody. Stworzona przez praktyka z potrzeby, a że potrzeba jest matką wynalazków, powstała idea zapewnienia na rynku przydatnych akcesoriów w naszej wspólnej pasji, jaką jest fotografia. Stale rozwijająca się oferta firmy stara się wyjść naprzeciw wymaganiom trudnej fotografii przyrodniczej. 

 

STRONA 

 

FACEBOOK