Biebrza 2024 - Fotowyprawa

WSPÓŁPRACA 
Wszytskie miejsca noclegowe w hotelu Bartlowizna są zajęte. Dla osób, które chciałyby zarezerwować nocleg proponujemy Gospodarstwo Agroturystyczne Marianna Konaszewska 

Pasjonatów Fotografii, Filmowania, obserwatorów przyrody, podróżników zapraszamy w dniach 22-24 marca na Podlasie, na wspólną wyprawę. 

Wielokulturowość, osobliwa architektura, folklor, piękna i dzika przyroda, mało spotykane gatunki flory i fauny. To tylko niektóre z atrakcji jakie będziemy mogli podziwiać w trakcie plenerów. Oprócz tego będzie możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu fotograficznego, filmowego, obserwacyjnego na czas fotowyprawy. (W MIARĘ DOSTĘPNOŚCI).

Fotowyprawę urozmaicą liczne prelekcje ambasadorów znanych firm fotograficznych, video oraz spotkania z ciekawymi ludźmi  

Sczegółowy program fotowyprawy wkrótce.

Stacjonujemy w znanym hotelu Bartlowizna w miejscowości Goniądz w bezpośrednim sąsiedztwie  Biebrzańskiego Parku Narodowego. 

Dla osób chcących zarezerwować nocleg w hotelu po dokonaniu wpłaty wpisowego podajemy hasło do rezerwacji telefonicznej. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu (organizatorzy bedą już 1-2 dni wcześniej). 

Cennik noclegów wraz z posiłkami dostępny na stronie hotelu.

Uczestników obowiązuje wpisowe w kwocie 250 zł płatne przelewem w związku z kosztami organizacyjnymi (obsługa przewodników, wynajem busów, potrzebnego sprzętu, koszty przygotowania fotowyprawy, koszty modelingu, wypożyczenia strojów, rekwizytów). Koszt wpisowyego jest jedynie pozorny, gdyż istnieje możliwość uzyskania korzystnych rabatów na zakup sprzętu od firm uczestniczących w wydarzeniu. 

Liczba uczestników jest ograniczona. Mile widziane osoby towarzyszące (udział bez wpisowego w przypadku biernego uczestnictwa).

 

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Uwaga: Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką.


Po wypełnieniu formularza prosimy o dokonanie wpłaty na poniższe dane:

MWS-Office

Żurawica 10

27-641 Obrazów

nr konta

40 1140 2004 0000 3602 7540 9024