"Beiks ROAD SHOW- Fotograficzny raj"

        "Beiks road show" to wystawy i prelekcje dotyczące fotografii i videofilmowania organizowane przez największego naszym zdaniem sprzedawcę profesjonalnego sprzętu foto-video w Polsce- firmy BEIKS-Machulski.

Portal Cudzechwalicie na zaproszenie znanej firmy BEIKS miał przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu jako organizator dużych zlotów pasjonatów fotografii oraz wypraw-fotograficznych.

Beiks Road Show jest przedsięwzięciem organizowanym corocznie. W tym roku miała miejsce już XIV edycja.  Tegoroczna trasa rozpoczęła się w Warszawie w dniu 4 listopada i prowadzi przez miasta Poznań, Wrocław, Katowice i Kraków.

Podczas pokazów uczestnicy mogli zapoznać się z nowościami znanych firm na rynku foto-video, których oficjalnym przedstawicielem na terenie kraju jest organizator jak również mogli uczestniczyć w wykładach oraz pokazach najnowocześniejszego sprzętu.          Naszą uwagę skupiły bardzo ciekawe prelekcje znanych w kraju fotografów Pana Andrzeja Grudnia oraz znanego w Europie fotografa ślubnego Pana Mariusza Majewskiego.

Oprócz najnowszego sprzętu foto-video uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dziedzinie publikacji. Na wystawie firmy eAgfa jak zwykle panowało ogromne zainteresowanie innowacjami wprowadzanymi na rynek fotograficzny.

fot. Mariusz Łężniak

fot. Wiesław Stępień