Dodaj reklamę!

Chcesz zareklamować swój Hotel /Pensjonat/ Gospodarstwo agroturystyczne/kwaterę czy też obiekt gastronomiczny, atrakcję turystyczną lub produkt regionalny w miejscowości / regionie turystycznym. 

Jesteś przewodnikiem turystycznym? Również możesz dodać swoją reklamę!

Nic prostszego! Na portalu "CUDZECHWALICIE" zrobisz to bardzo korzystnie.

 

Cena za reklamę! 600 zł na stałe (opłata jednorazowa)

lub 150 zł opłata roczna

 (w przypadku posiadania własnej strony www lub FB)

Obiekty, które mają swoją reklamę na naszej stronie  mogą się reklamować bezpłatnie na naszym fanpage "Cudzechwalicie" oglądalność przekracza często 4000 000 osób tygodniowo

oraz w naszej grupie "Grupa Cudzechwalicie"

Po wypełnieniu formularza prosimy o dokonanie wpłaty na poniższe dane:

MWS-Office

Żurawica 10

27-641 Obrazów

nr konta

40 1140 2004 0000 3602 7540 9024

 

Uwaga reklama dla muzeów bezpłatna!

 

W przypadku braku strony www. w kwocie dodatkowej 200 zł (jednorazowo) otrzymują Państwo całą zakładkę z informacją o obiekcie.

Dla osób posiadających własną stronę - otrzymują Państwo szereg odnośników do swojego obiektu umieszczonych przy atrakcjach turystycznych, odnośniki przy polecanych celach urlopowych znajdujących się w pobliżu, na terenie danego województwa lub sąsiedniego. 

 

Reklama na stronie głównej w rubryce "Obiekty na medal" wymaga większego zapoznania się z obiektem, sporządzamy wówczas obszerny artykuł z fotorelacją na temat obiektu i okolicy, gdyż reklamujemy wyłącznie sprawdzone obiekty-kwestia do uzgodnienia.

 

Reklama obiektu/ miejscowości połączona z wykonaniem profesjonalnej sesji fotograficznej  (oraz opcjonalnie zdjęcia z drona, podwodne, fotografia 360 stopni) cena do uzgodnienia.

 

Zapraszamy!  


Formularz zamówienia reklamy

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Uwaga: Prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE osoba wypełniająca formularz wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w formularzu przez Portal Cudzechwalicie wyłącznie na potrzeby zamówienia usługi reklamy.