Zapraszamy do współpracy

Jeśli jesteś przewodnikiem lub osobą pracującą w branży turystycznej zapraszamy do współpracy przy ciekawym programie o nazwie:

"PODRÓŻNIK"

Program podróżnik polega na przystępowaniu obiektów turystycznych, przewodników do grupy obiektów, z których będą korzystać nasi czytelnicy posiadający kartę "Podróżnik"

Obecnie około 100 000 osób.

Jeśli obiekt (nie dotyczy muzeów), który nie posiada jeszcze reklamy na naszej stronie www. przystąpi do programu przy opcji na stałe za usługę przewodnika oferujemy kwotę 200 zł za każdy taki obiekt. Jeśli chodzi o przystąpieniu w opcji rocznej za usługę rzewodnika płacimy 40 zł. Dodatkowo przewodnik otrzymuje stałą reklamę na naszej stronie www. już po trzech pierwszych zgłoszonych obiektach. 

Reklama upoważnia przewodnika do korzystania w celu autoreklamy z naszej grupy na portalu FB o nazwie Grupa Cudzechwalicie skupiająca podróżników z Polski oraz  grupy polonijne zza granicy. 

 

Warunkiem aby obiekt mógł przystąpić do programu jest ustalenie przez właściciela/i obiektu formy promocji/rabatu dla posiadaczy karty podróżnik (również kupon w smartfonie) oraz umieszczenie takiej informacji na swojej stronie czy też w menu.

Forma promocji dowolna, może to być rabat na nocleg, kawa lub deser do zamówionego posiłku, rabat na posiłek... itd...

 

Korzyścią dla obiektów jest zwiększenie liczby klientów, reklama na stałe na naszej stronie www w zakładkach dot. danego regionu, udostępnie naszej grupy GRUPA CUDZECHWALICIE na portalu FB do reklamowania obiektu, wybrane reklamy odostępniamy na naszym fanpage Cudzechwalicie o zasięgu przekraczającym często 4 mln osób tygodniowo.

 

Zadanie dla przewodników z uwagi na dużą znajomość obiektów turystycznych jest wyjątkowo łatwe i przy małym nakładzie pracy często przy okazji oprowadzania grupy można uzyskać dodatkowe wynagrodzenie.

 

Po zaakceptowaniu przystąpienia do programu przez obiekt turystyczny wystarczy napisać do nas @mail na adres: kontakt@cudzechwalicie.com z treścią: wstępnego zgłoszenia obiektu o nazwie...

Po sfinalizowaniu przystąpienia do programu zwrócimy się do Państwa o przesłanie rachunku za usługę przewodnika i przelejemy należność na wskazany nr konta.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie linku do: portfolio lub fanpage/ strony www

Prosimy zaznaczyć The Privacy Policy applies (obowiązuje polityka prywatności)


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Uwaga: Prosimy wypełnić pola oznaczone gwiazdką.