Voucher na zlot w 2022 roku

Dla uczestników naszych zlotów mamy bardzo ciekawą propozycję uzyskania 100% rabatu na wpisowe do akredytowanego udziału w zlocie pasjonatów fotografii w 2022 roku, czas potrzebny na otrzymanie 2 voucherów po 50% to około 5 minut w zależności od szybkości internetu. 

 

Portal Cudzechwalicie stanowi platformę internetową mającą na celu pokazywanie ciekawych miejsc w Polsce wartych zobaczenia  jak również promocję pasji do fotografowania szczególnie wśród młodzieży. 

Zależy nam aby jak najwięcej osób dołączyło do nas i wspierało promocję fotografii oraz ciekawych miejsc w Polsce.

 

Dlatego aby uzyskać pierwszy voucher z 50% rabatem na wpisowe wystarczy poświęcić około 5 minut przy pomocy komputera zapraszajac wszystkich swoich znajomych do polubienia naszej strony Cudzechwalicie na portalu FB. 

Wystarczy przesłać nam prtscr z komputera (nie z telefonu) potwierdzajacy liczbę zaproszonych osób ze swojego profilu osoby (posiadanie powyżej 100 znajomych), my informujemy wówczas o uzyskaniu vouchera.

 

kontakt@cudzechwalicie.com

 

Osoby towarzyszące mogą również uzyskać voucher mimo, że np. nie fotografują.  Akredytacja często stanowi jednocześnie bilet wstępu do różnych obiektów współpracujacych z nami przy organizacji zlotu. 

Kolejny voucher 50% jest dla osób, które otrzymały pierwszy Voucher.

 

 

Aby uzyskać kolejny voucher  na dalsze 50% rabatu nie jest potrzebne zaangażowanie (informację jak otrzymać kolejne 50% rabatu prześlemy wraz z pierwszym Voucherem), zapraszamy do zabawy, nic to nie kosztuje a można zaoszczędzić np. na pobyt w hotelu w czasie zlotu, zakupy na stoiskach wystawców itp...

 

pozdrawiamy

Zespół Portalu Cudzechwalicie